Atgal

Rasmito papildoma garantija Opel automobiliams

Opel 2 + Rasmitas 2 = 4 metai garantijosVisi žinome, kad naujo Opel automobilio garantija galioja 4 metus arba 120.000 km, priklausomai kas įvyksta anksčiau. Tačiau ką daryti jeigu Jūsų automobilio pirkimo metu garantija galiojo tik 2 metus? MES turime sprendimą - Rasmitas +2 m. išplėstinę garantiją!


Jeigu Jūsų automobiliui dar galioja gamyklinė garantija, jums nieko papildomo nereikia daryti, tik išsirinkti kokią išplėstinę garantiją norėtumėte įsigyti.


Jeigu Jūsų automobiliui nebegalioja gamyklinė garantija, rida neviršyja 150.000 km, bei automobilio amžius iki 5 metų, norint įsigyti išplėstinę garantiją reikia atvykti su automobiliu ir atlikti jo apžiūrą.Serviso patikra

Išplėstinės GARANTIJOS KAINOS


Laikotarpis
(mėnesiais)
Kubatūra
(nuo - iki)
Kaina,
EUR

12

0

1000cc

254,00

12

1001 -

1400 cc

260,00

12

1401 -

1700cc

272,00

12

1701 -

2000 cc

291,00

12

2001 -

3000 cc

303,00

12

3001 cc+

333,00

24

0

1000cc

430,00

24

1001 -

1400 cc

440,00

24

1401 -

1700cc

465,00

24

1701 -

2000 cc

500,00

24

2001 -

3000 cc

525,00

24

3001 cc+

580,00
Išplėstinės GARANTIJOS APRAŠYMASGerbiami klientai,

Čia rasite pateiktą svarbią informaciją apie Išplėstinės garantijos programą. Todėl rekomenduojame Jums išsamiai perskaityti šią knygelę, kad tiksliai žinotumėte, ką ši programa galėtų Jums pasiūlyti.

SVARBI INFORMACIJA


Kad techninis aptarnavimas būtų greitas, įsitikinkite, kad UAB „Rasmitas“ gautų Jūsų Išplėstinės garantijos knygelę, Techninio aptarnavimo knygelę ir visas remonto sąskaitas arba susijusius dokumentus.

Draudimo laikotarpis prasideda kitą dieną po gamintojo garantijos pabaigos arba prasideda ir baigiasi dieną, kuri nurodyta prie šios knygelės pridėtame Išplėstinės garantijos draudimo liudijime.

Ši išplėstinė garantija galioja Europoje šiose teritorijose: Andoroje, Austrijoje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Baltarusijoje, Estijoje, Gibraltare, Ispanijoje, Nyderlanduose, Kroatijoje, Islandijoje, Airijoje, Italijoje, Graikijoje, Kipre, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Latvijoje, Makedonijoje, Madeiroje, Maltoje, Monake, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, San Marine, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Serbijoje, Juodkalnijoje, Danijoje, Čekijoje, Turkijoje, Vengrijoje, Ukrainoje, Vatikane ir Turkijoje.

Ši Išplėstinė garantija taikoma komponento (dalies ar detalės) gedimui, dėl kurio šis komponentas staiga nustojo veikti ir to priežastis nėra amortizacija, normalus nusidėvėjimas ar aplaidumas, ir UAB „Rasmitas“ autoservisas transporto priemonės savininkui pakeis arba pataisys šį komponentą nemokamai pagal šioje knygelėje nurodytas sąlygas.


DRAUDIMO APSAUGA

IŠPLĖSTINĖ GARANTIJA TAIKOMA ŠIEMS KOMPONENTAMS:VARIKLIS


Vožtuvų svirčių komplektas, įskaitant hidraulinius pavaros mechanizmus, įleidimo ir išleidimo vožtuvai (nuo vožtuvų pradegimo), spyruoklės ir kreipiamosios, cilindrų galvutė (nuo įskilimų ir koksavimosi), cilindrų galvutės tarpiklis ir priekinio cilindro galvutės dangtelio tarpiklis (išskyrus nuodėgas), stūmoklių strypai, skirstymo velenas ir jo pavaros mechanizmai, sinchronizavimo krumpliaračiai, diržai ir grandinės, alyvos siurblys, stūmokliai ir jų žiedai, cilindrų skersmenys, švaistikliai, stūmoklių pirštai ir guoliai, alkūninis velenas ir guoliai, įleidimo kolektorius, smagratis, žiedinio krumpliaračio ir variklio tvirtinimo detalės ir variklio elektros laidų tvirtinimai.


PAVAROS DIRŽAI


Taikoma Sinchronizavimo diržams su sąlyga, kad jie keičiami laikantis gamintojo nustatyto periodiškumo (Jums gali reikėti pateikti tai patvirtinančius įrodymus).


MECHANINĖ PAVARŲ DĖŽĖ


Šių vidinių mechaninių dalių gedimams: krumpliaračiai, sinchronizatorių stebulės, selektoriai, velenai, guoliai ir įvorės, paskirstymo krumpliaračiai.


AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ


Šių vidinių mechaninių dalių gedimams: velenai, krumpliaračiai, sankabos, stabdžio juostos, vožtuvų blokas, reguliatorius, alyvos siurblys, guoliai ir įvorės, varantysis diskas, paskirstymo krumpliaračiai ir kompiuterinis reguliatorius.


NEPERTRAUKIAMO PERJUNGIMO BEPAKOPĖ TRANSMISIJA CTX


Vidinių mechaninių dalių gedimams, įskaitant sankabas, planetinės pavaros, reduktoriai, velenai, išskečiami skriemuliai, stūmimo trauklės pavaros, vidiniai sandarikliai, guoliai ir įvorės.


HIDROSTRANSFORMATORIUS


Bet kokių vidinių mechaninių dalių gedimai.


DIFERENCIALAS


Varomasis krumpliaratis ir varantysis krumpliaratis, krumpliaračiai, velenai, guoliai ir įvorės, atraminės poveržlės ir tarpikliai.


PRIEKINIAI VARANTIEJI RATAI


Ratų guoliai (tik varančiosios ašies), kardaniniai velenai, įskaitant pastovaus kampinio greičio šarnyrus, kardaninius šarnyrus ir movas (neįskaitant apsauginių apvalkalų).


GALINIAI VARANTIEJI RATAI


Pusašiai, galinių ratų išoriniai kardaniniai velenai, įskaitant pastovaus kampinio greičio šarnyrus, kardaninius šarnyrus ir movas (neįskaitant apsauginių apvalkalų).


RATŲ GUOLIAI


Ratų guoliai (tik varančiosios ašies), pusašiai.


TURBOKOMPRESORIUS


Taikoma tik tuomet, jeigu turbokompresorius sumontuotas naujame automobilyje gamykloje.


VISI VARANTIEJI RATAI


Galioja kaip aprašyta aukščiau priekiniams ir galiniams varantiesiems ratams.
Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) Taikoma gamyklinėms stabdžių antiblokavimo sistemoms. (Išskyrus gedimus dėl blogos el. instaliacijos ir sujungimų).


KARDANINIS VELENAS


Kardaninio veleno gedimai, įskaitant kardaninius šarnyrus ir movas.


AUŠINIMO SISTEMA


Variklio alyvos aušintuvas, variklio temperatūros jutiklis, variklio termostatas, išsiplėtimo bakelis, šildytuvo radiatorius, radiatorius, termostato korpusas, klampioji ventiliatoriaus mova ir vandens siurblys.


DEGALŲ TIEKIMO SISTEMA (BENZINAS)


Karbiuratoriniai varikliai: automatinis droselis, karbiuratorius, droselio stiebo įtaisas, ekonomijos vožtuvai, mechaninis / elektrinis pakėlimo siurblys ir galios vožtuvai.
Varikliai su degalų įpurškimu: oro srauto matuoklis, pagalbinė oro sklendė, degalų įpurškimo siurblys, degalų slėgio reguliatorius, tuščiosios eigos valdymo vožtuvas ir dozavimo galvutė. (Išskyrus inžektorius, el. laidus, vamzdžius, įmovas, degalų baką ir degalų filtrus).


DEGALŲ TIEKIMO SISTEMA (DYZELINAS)


Šių dyzelinui pritaikytų komponentų gedimai: aukščio kompensatorius, stabdžių vakuuminis siurblys, šalto paleidimo įtaisas, degalų įpurškimo siurblys, degalų pumpavimo siurblys, kaitinimo žvakių relė, aukšto slėgio dozavimo galvutė, hidraulinis/elektrinis sinchronizacijos mechanizmas, žemo slėgio tiekimo siurblys, kolektoriaus padidinto slėgio kompensatorius, siurblio varantysis krumpliaratis ir išjungimo mechanizmas. (Išskyrus degalų tiekimo linijas, inžektorius, kaitinimo žvakes, vamzdžius, įpurškimo sinchronizavimo reguliatorius, kalibravimą, stendinių bandymų ir emisijos testų neišlaikymą).


DEGALŲ TIEKIMO SISTEMA (GAMYKLINĖ CNG DUJŲ ĮRANGA)

Slėgio reguliatorius, saugumo vožtuvas, patikros relė.


ORO KONDICIONAVIMO SISTEMA (gamyklinė)


Oro kondicionavimo kompresorius, oro kond. garintuvas, išsiplėtimo vožtuvas, skysčio rezervuaras, valdymo bloko jungiklis, oro kond. ventiliatoriaus varža ir oro kondicionieriaus žarnos.


VAIRO MECHANIZMAS (įskaitant vairus su stiprintuvu)


Vairo velenas ir varantysis krumpliaratis (išskyrus apsauginius apvalkalus), vairo mechanizmo karteris (kur yra), vairo stiprintuvo krumpliastiebis ir siurblys, vairo stiprintuvo siurblio mažoji žarna, vairo stiprintuvo rezervuaras ir tuščiaeigio krumpliaračio mova (išskyrus apsauginius apvalkalus).


PRIEKINĖ IR GALINĖ PAKABOS


Cilindrinės spyruoklės, viršutinis ir apatinis balansyrai, rutulinės atramos ir šarnyrai, viršutinės nepriklausomos pakabos svirtys ir hidraulinė atrama apatinėms nepriklausomos pakabos svirtims.
Hidropneumatinės pakabos: akumuliacinė sfera, valdymo vožtuvas, aukšto slėgio siurblys ir pakabos sferos. (Išskyrus apsauginius apvalkalus, alyvos protėkius, sekimą ir balansavimą).


STABDŽIŲ SISTEMA


Pagrindinis stabdžių cilindras, ribojimo vožtuvas, stabdžių vakuuminis siurblys, apkabos, ratų cilindrai ir vakuuminis stiprintuvas. (Išskyrus dalių koroziją ir užstrigimą).


ELEKTROS SISTEMA


Starteris ir solenoidas, įskaitant pastovaus užkabinimo mechanizmą ir Bendikso pavarą, kintamosios srovės generatorius, ritė, langų ir stoglangio varikliai, centrinis užraktas, šildytuvo ventiliatoriaus variklis, elektrinis stoglangio variklis/jungiklis, indikatorių mirksėjimo relė, skirstytuvas, priekinio ir galinio stiklo valytuvų ir plautuvų varikliai, elektroninis uždegimo stiprintuvas, ASR valdymo blokas, degalų bako daviklis, uždegimo sistemos valdymo blokas, kaitinimo žvakių relė (dyzeliniuose varikliuose), ASR pavara, durų uždarymo pagalbinis siurblys, galinio uždangalo nuo saulės variklis, langų kėlikliai, V-diržo įtempimo įtaisas, vakuuminis siurblys ir pagalbiniai ventiliatoriai. (Išskyrus visą el. laidų instaliaciją, signalizacijos sistemas, automobilinę pramogų įrangą, išorines antenas, automobilinius telefonus ir automobilinę navigacijos įrangą).


VARIKLIO ELEKTRONINIS VALDYMO BLOKAS (ECU), įskaitant visus elektroninius valdymo įtaisus.SANKABA


Tarpinis diskas, sankabos lynas, sankabos dempferis, pagrindinis cilindras, spaudimo diskas, sankabos išjungimo guolis, savaiminio susireguliavimo mechanizmas ir darbinis cilindras. (Išskyrus normalų nusidėvėjimą).


KORPUSAI


Garantija taikoma ir žalai korpusams ir mechaninėms bei elektrinėms dalims, atsiradusią kaip tiesioginė mechaninių arba elektrinių gedimų, kuriems galioja apsauga, pasekmė.


EKSPLOATACINĖS MEDŽIAGOS


Eksploatacinėms medžiagoms, pavyzdžiui, alyvoms, filtrams ir aušinimo skysčiui, garantija taikoma tuo atveju, jeigu jų pakeitimas būtinas kaip tiesioginė mechaninių gedimų, kuriems galioja apsauga, pasekmė.


REGULIARAUS TECHNINIO APTARNAVIMO PERIODIŠKUMAS turi atitikti gamintojo rekomendacijas ir šį aptarnavimą turi atlikti įgaliotasis tinklo autoservisas. Reguliaraus kapitalinio remonto ir techninės priežiūros intervalas turi būti nurodytas transporto priemonės Techninio aptarnavimo knygelėje. Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų transporto priemonės techninį aptarnavimą turi atlikti įgaliotasis autoservisas per vieną mėnesį arba nuvažiavus ne daugiau kaip 1500 km po numatyto techninio aptarnavimo termino.BENDROSIOS IŠIMTYS


Neprisiimama jokia atsakomybė už žalą, apie kurią Jūsų prekybos atstovui pranešama praėjus daugiau kaip septynioms dienoms po to, kai pastebimas atitinkamas gedimas.
Nuomojamos arba už atlygį naudojamos transporto priemonės (pavyzdžiui, taksi, automobilio nuoma be vairuotojo arba individualiai pritaikyti ar modifikuoti automobiliai).
Keičiamosios dalys, nestandartinės dalys ir pagerinimai.
Bet kokie nuostoliai arba žala dėl pakeitimų ar modifikacijų, nukrypstant nuo gamintojo specifikacijos.
Nusidėvėjimas ir perkaitimas.
Nuostoliai dėl neužbaigto, neveiksmingo ar netinkamo remonto.
Neprisiimama jokia atsakomybė už žalą, atsiradusią dėl:

• Aplaidumo;

• Korozijos;

• Pašalinių medžiagų, patenkančių į dalį arba ant jos;

• Nevykdomo techninio aptarnavimo;

• Tokių su aptarnavimu susijusių veiksnių, kaip:

• netinkamos klasės degalų arba alyvos naudojimas, antifrizo arba tepalų trūkumas;

• perkaitimo, kurį sukėlė apdrausta arba neapdrausta dalis, poveikis;

• užšalimas;

• piktnaudžiavimas;

• užliejimas arba vandens patekimas;

• pagerinimai, dalių valymas arba jų paviršiaus pakeitimo (pvz., paviršinio sluoksnio nuėmimo, šlifavimo ir diagnozavimo) išlaidos;

• dalių, kurioms netaikoma ši Išplėstinė garantija, sugadinimas arba žala, kilusi kaip pastarojo gedimo pasekmė; arba dalių, kurias mes draudžiame, sugadinimas, atsiradęs dėl dalių, kurioms šis liudijimas netaikomas (į žalą, kurią sukėlė kitų dalių gedimas, atsižvelgiama tik tada, jei draudimas taikomas ją sukėlusioms sugedusioms dalims).


Bet koks gedimas, kurį sukėlė:
(a) kokio nors įrankio ar proceso naudojimas techninės priežiūros, patikrinimo arba kapitalinio remonto metu;
(b) nelaimingas atsitikimas;
(c) gaisras, žaibas, sprogimas, gaisro gesinimas arba dėl to atsiradęs sugriovimas, nukritęs orlaivis arba kiti iš viršaus nukritę oro įrenginiai arba daiktai, vagystė arba bandymas pavogti, pastatų nugriuvimas, potvynis, vandens ištekėjimas iš vandens pripildyto aparato, žemės drebėjimas, žemės įgriuvimas, nuošliauža, lavina, uraganas, ciklonas, vulkano išsiveržimas arba panašios gamtinės nelaimės.


KAIP REIKALAUTI DRAUDIMO IŠMOKOS: jei Jūsų transporto priemonė sugadinta Lietuvoje:

Nugabenkite savo transporto priemonę į įgaliotąjį autoservisą per septynias dienas nuo sugadinimo pastebėjimo. Paprašykite autoserviso pateikti Jums defekto priežastį. Jei draudimo išmokai taikomos šios sąlygos, įgaliotasis autoservisas pataisys gedimą nemokamai.

Jei transporto priemonė sugadinta užsienyje (už Lietuvos ribų):

Nugabenkite savo transporto priemonę į įgaliotąjį autoservisą. Paprašykite autoserviso pateikti Jums defekto priežastį ir numatomas išlaidas. Jei yra galimybė, dėl papildomų konsultacijų kreipkitės į savo įgaliotąjį prekybos atstovą, iš kurio įsigijote šią Išplėstinę garantiją. Jums reikės apmokėti sąskaitą. Grįžę į Lietuvą, pateikite šią sąskaitą kartu su Išplėstinės garantijos sertifikatu ir Techninio aptarnavimo knygele savo įgaliotajam prekybos atstovui. Jei žalai taikomas draudimas, prekybos atstovas grąžins išlaidas į Jūsų sąskaitą. Transporto priemonės savininkui bus kompensuota tik remonto kaina Lietuvoje.


IŠPLĖSTOS GARANTIJOS PLANO PERLEIDIMAS


Išplėstos garantijos planą galima perleisti naujam savininkui, jei tam pritaria Draudikas. Turite užtikrinti, kad visi Jūsų išplėstinės garantijos dokumentai būtų perduoti naujam savininkui. Naujas savininkas turi pranešti prekybos atstovui apie savininko pasikeitimą, kad Išplėstinė garantija toliau galiotų.Domina? Susisiekite!!!

Rasmitas