Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Autoserviso paslaugos

„Rasmitas - Bosch Car Service“ - profesionalios techninės priežiūros dirbtuvės

„Rasmitas - Bosch Car Service“ - profesionalios techninės priežiūros dirbtuvės
 1. Apžiūra ir patikra
  Apžiūra ir patikra
  Reguliari transporto priemonės techninė patikra yra vienintelis būdas laiku pastebėti ir išspręsti visas problemas. Todėl visada naudinga atlikti patikrą, kadangi tai padidina visų keleivių saugumą ir palaiko automobilio rinkos vertę. „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse siūlomi ne tik sezoninės techninės patikros ir remonto darbai, bet ir visapusiški visų tipų automobilių priežiūros pasiūlymai be gamintojo garantijos praradimo.
  Sužinokite daugiau
 2. Elektros ir elektronikos sistemų aptarnavimas
  Elektros ir elektronikos sistemų aptarnavimas
  Ypač esant šaltiems orams, nesisukantys starteriai ir sustojusios transporto priemonės yra dažnas reiškinys. Dažniausios priežastys – silpnas akumuliatorius arba transporto priemonės elektros sistemos problemos. Jei sugedo "Start/Stop" sistema, tik specialistas gali padėti. Naudodami naujausią diagnostikos įrangą, „Rasmitas - Bosch Car Service“ specialistai aptinka problemos priežastį ir pakeičia visas sugedusias dalis originalios įrangos standartą atitinkančiomis atsarginėmis dalimis.
  Sužinokite daugiau
 3. Stabdžių sistemos aptarnavimas
  Stabdžių sistemos aptarnavimas
  Puikiai veikianti stabdžių sistema gyvybiškai svarbi ne tik jums, bet ir kitiems eismo dalyviams. Todėl pasirūpinkite savo saugumu ir reguliariais intervalais patikrinkite visos sistemos dalių, nusidėvinčių detalių ir važiavimo saugos sistemų būklę. Kodėl nedelsiant neužsiregistravus artimiausiose „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse?
  Sužinokite daugiau
 4. Variklio aptarnavimas
  Variklio aptarnavimas
  Automobiliai kasdien vis labiau modernėja, todėl automobilių techninės priežiūros dirbtuvės susiduria su vis didesniais iššūkiais. „Rasmitas - Bosch Car Service“ automobilių sistemų specialistai turi visas reikalingas žinias ir naujausią diagnostikos įrangą, reikalingą patikrinti ir sutaisyti visas variklio dalis. Nesvarbu, ar jūsų automobilis benzininis, dyzelinis, elektrinis ar hibridinis, atliksime visus reikalingus darbus nuo alyvos ir filtro pakeitimo iki tinkamos senos alyvos utilizavimo.
  Sužinokite daugiau
 5. Šildymo ir šaldymo (AC) sistemų aptarnavimas
  Šildymo ir šaldymo (AC) sistemų aptarnavimas
  Oro kondicionavimo sistema jau tapo standartine daugumos šiuolaikinių automobilių dalimi, kadangi ji užtikrina saugų ir patogų vairavimą nepriklausomai nuo oro sąlygų. Tą patį galima pasakyti apie pagalbinį šildytuvą. „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai mielai įrengs jūsų automobilyje bet kurią iš šių sistemų. Ir, žinoma, jais galite pasikliauti dėl profesionalios techninės priežiūros, remonto ir valymo darbų, kad nuo pat pradžių kiekvienas keleivis automobilyje jaustųsi puikiai.
  Sužinokite daugiau
 6. Padangų montavimas bei saugojimas
  Padangų montavimas bei saugojimas
  „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse atliekama visapusiška padangų techninė priežiūra – nuo patarimų perkant iki sumontavimo ir vasarinių ar žieminių padangų pakeitimo. Kad išvengtumėte padangų nusidėvėjimo vienoje pusėje, mes patikrinsime ir atliksime jūsų automobilio ratų geometrijos sureguliavimą. Taip pat jūsų pageidavimu galime sandėliuoti ir subalansuoti ratus, patikrinti jų slėgį ir protektorių gylį, kad galėtumėte saugiai vairuoti nepriklausomai nuo oro sąlygų.
  Sužinokite daugiau
 7. Šviesų patikra ir aptarnavimas
  Šviesų patikra ir aptarnavimas
  Daugiau nei pusėje kelyje naudojamų automobilių yra rimtų šviesų sistemos trikčių. Tačiau matyti ir būti matomam kelyje yra gyvybiškai svarbu. Jei norite būti saugūs, reguliariais intervalais „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse patikrinkite automobilio šviesas, kad būtumėte visiškai pasiruošę susidoroti su nepalankiausiomis oro ir kelių sąlygomis.
  Sužinokite daugiau
 8. Mechanikos remontas
  Mechanikos remontas
  Į daugumą nelaimingų atsitikimų patenka senesni nei 10 metų ir daugiau nei 150 000 km nuvažiavę automobiliai. Tokiais atvejais mechaniniai elementai nebeatlieka savo darbo. Galite pasikliauti „Rasmitas - Bosch Car Service“ specialiai apmokytais technikais. Jie greitai viską sutaisys. Vertingos žinios ir naujausia diagnostikos įranga leidžia greitai aptikti problemą ir pakeisti bet kokias sugedusias dalis originalios įrangos standartą atitinkančiomis atsarginėmis dalimis.
  Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame