Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Patarimai

„Rasmitas - Bosch Car Service“ - patarimai

 1. Akumuliatorių priežiūra
  Akumuliatorių priežiūra
  Šiuolaikiniuose automobiliuose sumontuojama daug naujos įrangos (pvz., važiavimo saugos sistemos), todėl jiems reikia daug daugiau elektros energijos nei anksčiau. Įprasti elektros energijos šaltiniai greitai išsenka. Ar žinojote, kad tik vieną iš trijų akumuliatoriaus gedimo atvejų sukelia gamybos defektas? „Rasmitas - Bosch Car Service“ ekspertai gerai žino, kad pigiausio akumuliatoriaus pasirinkimas ne visada yra geriausias sprendimas.
  Sužinokite daugiau
 2. Kad atostogos būtų sklandžios
  Kad atostogos būtų sklandžios
  Tuo metu, kai ilsitės, jūsų transporto priemonė sunkiai dirba. Didesnė apkrova, didesnis greitis, kitoks klimatas ar ilgesni nuotoliai nuokalne yra didžiulis krūvis ne tik stabdžiams. Kad būtumėte užtikrinti, jog jūsų automobilis saugiai atveš jus į galutinį kelionės tašką, pravartu prieš kelionę jį patikrinti.
  Sužinokite daugiau
 3. Padangų priežiūra
  Padangų priežiūra
  Remiantis statistikos duomenimis, žiemą avarijų pavojus yra šešis kartus didesnis nei vasarą. Be to, eismo įvykio atveju draudimo kompanijos yra linkusios dalį kaltės priskirti transporto priemonių, kuriose nesumontuotos tinkamos (teisiškai nurodytos) padangos, vairuotojams. Todėl prieš sėsdami į savo transporto priemonę atsižvelkite į oro sąlygas ir tinkamu laiku pakeiskite padangas į žiemines.
  Sužinokite daugiau
 4. Šviesos ir matomumas
  Šviesos ir matomumas
  Neteisingai sureguliuoti priekiniai žibintai pavojingi ne tik vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams. Tokiu būdu jie ne tik pakankamai neapšvies, bet taip pat gali apakinti atvažiuojančių transporto priemonių vairuotojus. Todėl svarbu reguliariai tikrinti žibintus, kad užtikrintumėte saugų vairavimą. „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse gali būti atliktas žibintų reguliavimas.
  Sužinokite daugiau
 5. Patarimai žiemos laikotarpiu
  Patarimai žiemos laikotarpiu
  Kai apšerkšnija langai ir neatsirakina apledijusios durys, aišku, kad atėjo žiema. Toliau išvardyti keli įrankiai ir daiktai, kuriuos visada turėtumėte turėti po ranka, kad būtumėte pasiruošę visiems netikėtumams: ledo grandiklis, vilnonė antklodė, sniego grandinės, laidai dviejų automobilių akumuliatoriams sujungti.
  Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame