Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Autoserviso paslaugos Elektros ir elektronikos sistemų aptarnavimas

Elektros ir elektronikos sistemų aptarnavimas

Ypač esant šaltiems orams, nesisukantys starteriai ir sustojusios transporto priemonės yra dažnas reiškinys. Dažniausios priežastys – silpnas akumuliatorius arba transporto priemonės elektros sistemos problemos. Jei sugedo "Start/Stop" sistema, tik specialistas gali padėti. Naudodami naujausią diagnostikos įrangą, „Rasmitas - Bosch Car Service“ specialistai aptinka problemos priežastį ir pakeičia visas sugedusias dalis originalios įrangos standartą atitinkančiomis atsarginėmis dalimis.
 1. Akumuliatorių aptarnavimas
  Akumuliatorių aptarnavimas
  Ar jūsų akumuliatorius pasiruošęs veikti ir yra tinkamai parengtas žiemai? „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse galime jį patikrinti. Ir jei reikia, mes jį nedelsiant pakeisime nauju, tad būsite tikri, jog senas akumuliatorius bus tinkamai utilizuotas.
  Sužinokite daugiau
 2. Elektronikos diagnostika
  Elektronikos diagnostika
  Jei elektros sistema sugedo arba įsijungė įspėjamoji variklio gedimų lemputė, galite pasitikėti mūsų ekspertais. Jie greitai aptiks ir pašalins problemą.
  Sužinokite daugiau
 3. Start/stop sistemų aptarnavimas
  Start/stop sistemų aptarnavimas
  Jei jūsų automobilio "Start/Stop" sistemoje yra trikčių arba ji visiškai neveikia, mūsų elektros sistemų ekspertai greitai ją sutaisys.
  Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame