Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Autoserviso paslaugos Šildymo ir šaldymo (AC) sistemų aptarnavimas

Profesionali šildymo ir oro kondicionavimo sistemos priežiūra

Oro kondicionavimo sistema jau tapo standartine daugumos šiuolaikinių automobilių dalimi, kadangi ji užtikrina saugų ir patogų vairavimą nepriklausomai nuo oro sąlygų. Tą patį galima pasakyti apie pagalbinį šildytuvą. „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai mielai įrengs jūsų automobilyje bet kurią iš šių sistemų. Ir, žinoma, jais galite pasikliauti dėl profesionalios techninės priežiūros, remonto ir valymo darbų, kad nuo pat pradžių kiekvienas keleivis automobilyje jaustųsi puikiai.
 1. Kondicionierių aptarnavimas
  Kondicionierių aptarnavimas
  Oro kondicionavimo sistema jau tapo standartine daugumos šiuolaikinių automobilių dalimi ir reikalauja reguliarių patikrinimų, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas bei ilgas naudojimo laikas. Galite patikėti automobilio oro kondicionavimo ir papildomo šildytuvo sistemos techninę priežiūrą profesionalioms mūsų dirbtuvėms.
  Sužinokite daugiau
 2. Šildymo ir šaldymo (AC) sistemų modernizavimas
  Šildymo ir šaldymo (AC) sistemų modernizavimas
  Daugiau jokių šąlančių kojų žiemą ir nemalonaus karščio vasarą – mūsų specialistai mielai sumontuos oro kondicionavimo sistemą ar pagalbinį šildytuvą jūsų automobilyje. Pas mus rasite ne tik daugybę pasiūlymų už prieinamą kainą, bet ir geriausios kokybės, žinomiausių gamintojų komplektų.
  Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame