Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Autoserviso paslaugos Apžiūra ir patikra

Apžiūra ir patikra

Reguliari transporto priemonės techninė patikra yra vienintelis būdas laiku pastebėti ir išspręsti visas problemas. Todėl visada naudinga atlikti patikrą, kadangi tai padidina visų keleivių saugumą ir palaiko automobilio rinkos vertę. „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse siūlomi ne tik sezoninės techninės patikros ir remonto darbai, bet ir visapusiški visų tipų automobilių priežiūros pasiūlymai be gamintojo garantijos praradimo.
 1. Periodinė apžiūra ir patikra
  Periodinė apžiūra ir patikra
  Jei kas 2 metus atliekama oficiali techninė apžiūra ir išmetamųjų dujų patikrinimas jau reikalingas ir jūsų automobiliui, mūsų dirbtuvėse mielai atliksime visus reikalingus darbus. O esant pageidavimui, iš anksto atliksime visą jūsų automobilio patikrą, kad pašalintumėme visus gedimus.
  Sužinokite daugiau
 2. Apžiūra, patikra ir įvertinimas
  Apžiūra, patikra ir įvertinimas
  Nuodugnią automobilio apžiūrą verta atlikti reguliariais intervalais, kad visada saugiai pasiektumėte savo kelionės tikslą. Mes atliekame reikalingą profesionalų patikrinimą ir remonto darbus be jokios rizikos prarasti gamintojo garantiją.
  Sužinokite daugiau
 3. Patikra žiemos sezonui
  Patikra žiemos sezonui
  Prieš įsivyraujant šaltiems orams, galite pasikliauti mūsų patikra prieš žiemą dėl saugaus vairavimo ledu ar ant sniego. Mes patikriname, kad svarbiausios automobilio dalys – nuo akumuliatoriaus iki durų ar langų sandariklių būtų geros būklės ir tinkamos žiemai.
  Sužinokite daugiau
 4. Patikra prieš atostogas
  Patikra prieš atostogas
  Kodėl prieš išvykstant į ilgą kelionę nepatikrinus automobilio nuo viršaus iki apačios? Mes naudojame naujausią diagnostikos įrangą patikrinti automobilį ir aptikti galimas triktis, kad jums norint nedelsiant galėtume tinkamai jas pašalinti. Todėl būsite tikri, jog galėsite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis.
  Sužinokite daugiau
 5. Patikra pavasariui
  Patikra pavasariui
  Kad pavasarį pradėtumėte puikiai, mūsų dirbtuvių ekspertai išsiaiškins, ar jūsų automobilio būklė tinkama ir, ar jis be problemų išgyveno žiemą. Jei būtina, mes pakeisime visas sugedusias dalis ir prikelsime jūsų automobilį po žiemos miego. Viską atliksime meistriškai ir pagal aukščiausios kokybės standartus.
  Sužinokite daugiau
 6. 10-ties žingsnių patikra
  10-ties žingsnių patikra
  Jei norite būti tikri dėl savo saugumo, leiskite mums patikrinti dešimt svarbiausių jūsų automobilio taškų nuo viršaus iki apačios. Taip būsite tikri, kad saugiai vairuosite idealiai ilgoms kelionėms paruoštą automobilį nepriklausomai nuo oro ar metų laiko.
  Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame