Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Autoserviso paslaugos Apžiūra ir patikra Periodinė apžiūra ir patikra

Profesionali techninė patikra

Kas dvejus metus

Tiek bendro pobūdžio techninę patikrą, tiek išmetamųjų dujų kiekio patikrinimą „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse atliekame visus metus. Pagal įstatymus juos reikia atlikti kas dvejus metus. Pirmiausiai atliekamas išmetamųjų dujų patikrinimas. Jo tikslas yra pamatuoti jūsų automobilio išmetamųjų dujų kiekį, ar jis atitinka leistinas normas. Tada atliekama techninė patikra, kurios metu mūsų specialistas patikrina jūsų transporto priemonės saugumą. Jei automobilio būklė tinkama naudoti, už patrauklią kainą mes galime už jus atlikti privalomąją automobilio techninę apžiūrą ir jūs gausite atitinkamą lipduką.

Greitas ir paprastas būdas gauti techninės apžiūros lipduką

„Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse pagal galiojančius teisės aktus kartu atliekama techninė patikra ir išmetamųjų dujų kiekio patikrinimas. Norint išvengti žalos aplinkai, mūsų kvalifikuotas personalas visada naudoja naujausią „Bosch“ tikrinimo įrangą. Po apžiūros mes visada jums pateiksime visų atliktų techninės priežiūros darbų patikrinimų ir matavimų protokolus. Be to, mes glaudžiai bendradarbiaujame su oficialiomis Vokietijos techninės apžiūros organizacijomis, tokiomis kaip „TÜV“, „GTÜ“, „FSP“, „DEKRA“ ir „KÜS“.

Bendras patikrinimas užtikrina didesnį saugumą

Pirmiausiai, pateikiame geras naujienas. Žmonių, žūstančių eismo nelaimėse, skaičius vis mažėja. Tačiau yra ir blogų žinių: penktadalyje visų kelyje naudojamų automobilių vis dar yra rimtų gedimų. Nebrangus „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse atliekamas bendras patikrinimas leis sužinoti, ar jūsų automobilis yra tinkamas naudoti kelyje. Tokiu būdu ne tik išvengsite nelaimingų atsitikimų, bet ir baudų bei brangių remonto darbų. Tačiau visada būkite atidūs reguliarių techninių priežiūrų metu, kadangi tik specialistas gali pasakyti kur slypi galimi pavojai.

Mūsų ekspertų patarimai

Ar žinojote? Pagal galiojančius įstatymus keleiviniams automobiliams techninę apžiūrą ir išmetamų dujų kiekio patikrinimą privaloma atlikti kas dvejus metus. Naujus automobilius pirmą kartą būtina patikrinti po trejų metų. Kad būtumėte tikri, jog nekils problemų gauti techninės apžiūros lipduką, rekomenduojame kreiptis į „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuves, kur mūsų specialistai iš anksto patikrins ir jūsų žibintus, ir stabdžius bei pataisys bet kokius aptiktus gedimus.

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame