Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui.

Rasmitas

+370 5 2461999
 1. Pradžia
 2. Autoserviso paslaugos
 3. Produktai ir pasiūlymai
 4. Patarimai
 5. Papildomos paslaugos
 6. Apie mus
 1. Pradžia
 2. Meniu
  1. Autoserviso paslaugos
  2. Produktai ir pasiūlymai
  3. Patarimai
  4. Papildomos paslaugos
  5. Apie mus
Pradžia Autoserviso paslaugos Variklio aptarnavimas

Profesionali variklio techninė priežiūra

Automobiliai kasdien vis labiau modernėja, todėl automobilių techninės priežiūros dirbtuvės susiduria su vis didesniais iššūkiais. „Rasmitas - Bosch Car Service“ automobilių sistemų specialistai turi visas reikalingas žinias ir naujausią diagnostikos įrangą, reikalingą patikrinti ir sutaisyti visas variklio dalis. Nesvarbu, ar jūsų automobilis benzininis, dyzelinis, elektrinis ar hibridinis, atliksime visus reikalingus darbus nuo alyvos ir filtro pakeitimo iki tinkamos senos alyvos utilizavimo.
 1. Tepalų ir filtrų keitimas
  Tepalų ir filtrų keitimas
  Alyvos filtrą ir variklio alyvą reikėtų tikrinti kas 15 000 kilometrų ir pakeisti pagal transporto priemonės specifikacijas. Mes siūlome visapusišką techninę priežiūrą ir platų geriausios kokybės „Bosch“ produktų asortimentą.
  Sužinokite daugiau
 2. Variklio diagnostika
  Variklio diagnostika
  Automobiliai kasdien vis labiau modernėja, todėl automobilių techninės priežiūros dirbtuvės susiduria su vis didesniais iššūkiais. Šiuolaikinės variklių valdymo sistemos automatiškai kontroliuoja degalų įpurškimo procesą, užtikrindamos optimalų variklio veikimą ir ekonomišką degalų suvartojimą. Kad viskas taip ir liktų, „Rasmitas - Bosch Car Service“ sistemų specialistai patikrins jūsų automobilį su naujausia diagnostikos įranga, pasitelkdami savo kompetetingas žinias, gautas tiesiai iš "Bosch".
  Sužinokite daugiau
 3. Dyzelinių sistemų aptarnavimas
  Dyzelinių sistemų aptarnavimas
  „Bosch“ yra pirmaujanti pasaulyje dyzelinių variklių sistemų technologijos kūrėja ir gamintoja. Taigi, jei jūsų transporto priemonėje dyzelinis variklis, „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvėse jis bus patikimose rankose. Galime atlikti viską – nuo trikčių nustatymo iki teisingo remonto atlikimo.
  Sužinokite daugiau
 4. Elektrinių ir hibridinių automobilių aptarnavimas
  Elektrinių ir hibridinių automobilių aptarnavimas
  „Bosch“ komponentai kaip originali įranga yra tiekiami daugumai hibridinių ir elektrinių transporto priemonių gamintojų. Todėl „Rasmitas - Bosch Car Service“ autodirbtuvių specialistai yra visiškai susipažinę su naujausiais jų veikimo principais, technine priežiūra ir remontu.
  Sužinokite daugiau

Aukštos kokybės paslaugos Jūsų automobiliui

"Rasmitas - Bosch Car Service" - tai yra teisinga vieta, išsiskirianti paslaugų kokybe Jūsų automobiliui. Nesvarbu, ar Jūs ieškote patarimų, remonto ar priežiūros darbų, mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą praktiškai visų markių automobiliams. Mes remiamės žiniomis, pagrįstomis unikalia "Bosch" kompanijos patirtimi, kuri lyderiauja pasaulyje tarp originalios įrangos tiekėjų.

Mūsų ekspertai yra visiškai pasirengę ir pilnai aprūpinti šiuolaikine įranga, kad susidorotų su naujausiomis automobilių technologijomis visoms transporto priemonių markėms bei išlaikytų jas puikiai veikiančias. Ir, kai Jūs automobilio priežiūrą ar remontą patikite "Rasmitas - Bosch Car Service", galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!

UAB Rasmitas

Įmonės kodas: 221946340

PVM mok.kodas: LT219463416

AB SEB bankas: LT807044060001651732

AB Šiaulių bankas: LT687180300015467927

Kontaktai

J.Tiškevičiaus g. 26, Vilnius, LT-02231

+370 5 2461999

servisas@rasmitas.lt

Darbo laikas

I-V 08:00-17:00

VI nedirbame (laikinai)

VII nedirbame