Atgal

Perdirbimas

PRODUKTŲ KŪRIMAS - Į PERDIRBIMĄ ORIENTUOTA KONSTRUKCIJA.

Tikslai:

Perdirbimas = išteklių tausojimas

Optimizuota į perdirbimą orientuota konstrukcija leidžia veiksmingiau panaudoti atitarnavusius automobilius

Pagrindiniai „Opel“ perdirbimo programų tikslai – konkrečiais veiksmais sumažinti gamybos atliekų kiekį ir perdirbti atitarnavusius automobilius, užtikrinant vertingos žaliavos ir energijos išteklių tausojimą.

„Opel“ perdirbimo strategija, vykdoma produktų kūrimo kontekste, yra neatsiejamas atsakomybės už produktą elementas, kurio esmę sudaro du kertiniai dalykai:

• į perdirbimą orientuota automobilių konstrukcija

• uždaro medžiagų perdirbimo ciklo automobilių gamyboje plėtra ir pritaikymas


Perdirbimas

Tam, kad būtų atsižvelgta į šiuos tikslus jau produkto kūrimo etape, tarptautinė ekspertų grupė sukūrė į perdirbimą orientuotos automobilių konstrukcijos nuostatas, kurios privalomos GM automobilių gamintojams visame pasaulyje. Šių nuostatų tikslas – skatinti GM inžinierius ir tiekėjus kurti ir plėtoti į perdirbimą orientuotas transporto priemones ir jų komponentus. Be to, šios nuostatos padeda inžinieriams analizuoti dalis, komponentus ir automobilius atsižvelgiant į tai, ar, pasibaigus jų naudojimui, juos įmanoma bus surinkti ir perdirbti. Šios nuostatos taip pat padeda kuriant produktų technines charakteristikas.


Perdirbimas

Perdirbamų medžiagų naudojimas – ilgalaikė „Opel“ veiklos tradicija. Daugiau 130 perdirbamo plastiko rūšių yra aprobuota panaudojimui gamyboje.


Perdirbamų medžiagų savybės privalo atitikti naujų medžiagų gamybai keliamus reikalavimus bei užtikrinti mažesnius kaštus. Be to, perdirbimo specialistai niekada nesileidžia į kompromisus dėl perdirbamų medžiagų kokybės, kai tai susiję su jų taktilinėmis ar optinėmis savybėmis, mechaniniu ar terminiu patvarumu bei kitomis esminėmis charakteristikomis.


Dėl aukštos perdirbtų medžiagų kokybės šios medžiagos nebėra naudojamos vien tik nematomoms dalims gaminti. Perdirbtos medžiagos jau naudojamos ir matomų “Opel” automobilių dalių gamybai.


Perdirbimas